Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Varikosel Tedavisi

Varikosel ameliyatı nasıl yapılır?
Varikosel tedavisi ile ilgili merak ettikleriniz... Varikosel hangi aşamaya kadar tedavi edilebilir? Varikoselin tedavi şekli nasıldır? İzleyin, arikosel kendini nasıl belli eder, varikosel tanısı hangi testlerle konulur ve varikosel ameliyatı kararı nasıl verilir, uzmanından öğrenin. Varikosel ameliyatı sonrasında cinsel yaşam ne kadar zamanda normale döner? Ameliyat sonrası ağrı yaşanır mı? Yanıtlar UZMANTV'de... Varikosel şüphesi ile doktora ne zaman başvurmak gerekir? Hangi testler düzenli yaptırılmalı? Hangi yaşlarda kontroller sıklaşmalı? Ne tür ilaçlar kullanılır? Hastalığın hangi aşamasında ilaç yeterli olur? İlaçların yan etkileri var mı? Ameliyat hangi safhadaki varikoseller için yapılır? İlaç tedavisinden sonra mı karar verilir? Zor bir ameliyat mıdır? Başarı kesin midir? Riskleri nelerdir? Varikosel ameliyattan sonra hastalıktan kesin kurtulur muyuz? Tekrar etmemesi için neler yapılabilir? Ameliyat sonrası ne tür kontroller yaptırılmalı? Cinsel yaşama ne kadar süre ara verilmeli? Ameliyat sonrası ağrı olur mu? Nelere dikkat etmek gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin