Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Varikosel Nedir

Varikosel nasıl tedavi edilir?
Varikosel hakkında merak ettikleriniz UZMANTV'de! Varikosel nedir? Belirtileri nelerdir? Varikoselin tedavisi var mı? Varikosel tedavi edilmezse ne olur? Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Teoman Cem Kadıoğlu UZMANTV'nin sorularını yanıtladı. Ne tür bir rahatsızlıktır? Daha çok hangi tarafta görülür? Ciddi bir hastalık mıdır? Ne kadar yaygındır? Belirtileri nelerdir? Kişi nelere bakarak varikoseli olup olmadığını anlayabilir? Görüntü olarak nasıldır? İlaçlı tedavi var mıdır? Cerrahi müdahale ne zaman şarttır? Ne tür bir operasyondur? Ne kadar sürer? Ne yapılır? Hangi durumlarda varikoseli tedavi etmek gerekmez? Hangi durumda tedavi şarttır? Tedavi edilmediği takdirde ne tür sonuçlara yol açabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin