Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vajinal Mantar

Vajinal mantar nasıl tedavi edilir?
Vajinal mantarlarla ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanımız sık sorulan soruları yanıtlıyor. Vajinal mantar neden olur? Tercih edilen giysilere göre cilt reaksiyon gösterir mi? Doğum kontrol hapları vajinal mantarı tetikler mi? Hangi ilaçların vajinal mantarı oluşturmak riski var? Hangi metabolik hastalıklar risk faktörüdür? Şeker hastalığı vajinal mantara neden olabilir mi? Şişmanlık ile mantar arasında nasıl bir bağ var? Hamilelikte neden vajinal mantara daha sık rastlanır? Hormon dengesinin mantarlar üzerinde nasıl bir etkisi var? Bu dönemde oluşan mantarlar hamilelik sonrası geçer mi? Kadınların ne kadarında vajinal mantar olur? Endişelenilmesi gereken bir hastalık mı? Sık tekrarlayan mantarlar hangi hastalıkların belirtisi olabilir? Vajinal mantar olan kadının eşi de risk altında mı? Farklı mantar türleri bulaşabilir mi? Cinsel ilişki sırasında korunmak mı gerekir? Vajinal mantar nasıl anlaşılır? Kaşıntı hangi şiddetteyse mantardan şüphe edilmeli? Kızarıklık olur mu? Cinsel ilişki sırasında ağrıya neden olur mu? Hangi testler yapılır? Teşhisi kolay mıdır? Hangi hastalıklarla benzerlik taşır? İlaç tedavisi hangi durumlarda işe yarar? Eş tedavisi ne zaman gerekir? Tedavi sırasında alınması gereken önlemler nelerdir? Tedavi edilen vajinal mantar tekrar edebilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin