Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vajinal Kuruluk Tedavisi

Vajinal kuruluk yaşayanlar ilişki sırasında neler yapabilir?
Kadınlar için ciddi bir sorun olan vajinal kuruluğun tedavisi hakkında her şey UZMANTV'de. Vajinal kuruluğu gidermek için kullanılan kayganlaştırıcılar nasıl olmalı? Vajinal kuruluk için kesinlikle kullanılmaması gereken kremler hangileri? İzleyin, vajinal kuruluk için kullanılan pratik çözüm önerilerini uzmanından öğrenin. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Kağan Kocatepe anlatıyor. Vajinal kuruluğu olan kadınların cinsellikle ilgili yaşadığı sorunlar için eşi nasıl destek vermeli? Kayganlaştırıcı kullanmak vajinal kuruluğu tedavi eder mi yoksa sadece belirtileri mi giderir? Vajinnal kuruluk için ilaç kullanmak doğru mu? Vajinal kuruluk için doktora ne zaman görünmek gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin