Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vajinal Akıntılar

Hamilelik döneminde ne tür vajinal akıntılar görülebilir?
Vajinal akıntıların sebepleri nelerdir? Hangi renkteki sıvılardan şüphe edilmeli? Doktorunuzu ne zaman görmelisiniz? UZMANTV'de. Her kadında akıntı olur mu? Normal bir akıntının rengi ve kıvamı nedir? Ne kadar yoğunlukta görülür? Vajinal akıntının rengi nasıl değişir? Hangi renkler görülebilir? Hangi hastalıklar nedeniyle daha yoğun olur? Akıntıyı artıran hastalıklar nelerdir? Akıntıda değişime neden olan metabolik rahatsızlıklar, hormonal bozukluklar hangileri? Kadınlar akıntılarında değişim gördüklerinde hangi hastalıklardan şüphelenmeli? Hamilelik döneminde akıntı miktarı artar mı? Rengi ve kokusu değişir mi? Hamilelik döneminde hangi akıntılara karşı dikkatli olmak gerekir? Vajinal akıntı için özel bir temizlik gerekir mi? Temizlenmeyen akıntılar enfeksiyona neden olabilir mi? Duş almak yeterli olur mu? Acil olarak doktora gitmeyi gerektiren durumlar nelerdir? Akıntının aniden olması, koyu renkte olması veya kötü kokmasına dikkat etmek mi gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin