Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vajina Temizliği

Cinsel ilişkiden sonra vajina nasıl temizlenmeli?
Vajina temizliği nasıl yapılmalı? Kadınlarda genital bölge temizliği çok önemli. Hassas ciltli kadınlarda, vajina temizliğinde kullanılan temizlik ürünü nedeniyle cilt alerjik reaksiyon gösterebilir. Vajinayı temizlemek gerekir mi; vajina temizliğinde kozmetik ürünler kullanılabilir mi ve cinsel ilişkiden sonra vajina nasıl temizlenmeli, merak ediyorsanız UZMANTV'yi izleyin. Vajinanın içini nasıl temizleriz? Vajina kendi kendini temizler mi? Vajinayı nasıl temizlemek doğrudur? Sabunla yıkamak vajinaya bir zarar verir mi? Sadece suyla temizlemek yeterli midir? Vajinayı yıkarken nelere dikkat etmeli? Cinsel ilişkiden sonra vajinal duş yapmak doğru mu? Cinsel ilişkiden sonra vajinayı temizlememenin herhangi bir zararı olur mu? Cinsel ilişkiden sonra vajinayı temizlemek partnerimizden bulaşacak herhangi bir rahatsızlığı önler mi? Vajinanın kozmetik ürünlerle temizlenmesinin ne gibi zararları olabilir? Vajina temizliğinde güzel kokulu ürünlerin kullanılması doğru mu? Vajinanın temiz olup olmadığı kişinin anlayabileceği bir şey midir? Vajinal akıntıların rengi veya kokusu vajina temizliğine dair bilgi verir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin