Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vajina Daraltma Operasyonu

Vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır?
Vajina daraltma ameliyatı hakkında sık sorulanlar... Vajina daraltma operasyonuna nasıl karar verilir? Problem hangi seviyedeyse vajina daraltma ameliyatı yapılır? Operasyondan önce hastaya neler tavsiye edilir? Vajina daraltma operasyonundan doktorun ilgilendiği alan neresidir? Bölge nasıl toparlanır? Kesi olur mu? Dikiş atılır mı? Zor bir operasyon mudur? Operasyon nasıl yapılır? Ne kadar sürer? Operasyon sonrası hasta ne zaman evine dönebilir? Günlük yaşamına, işe ne zaman başlayabilir? Vajina bakımında nelere dikkat etmeli? Âdet döneminde alması gereken önlemler var mı? Banyo yaparken nelere dikkat etmeli? Cinsel ilişki operasyondan ne kadar süre sonra başlayabilir? İlk cinsel ilişkiden önce doktora danışmak gerekir mi? Hangi durumlarda vajina daraltma operasyonundan sonraki ilk cinsel ilişki ertelenmeli? Vajinanın geniş olması alınan hazzı etkiler mi? Erkeğin cinsel isteğini azaltır mı? Kadınlarda orgazm sorunu yaratır mı? Vajina daraltma operasyonundan sonra orgazm sayısı artar mı? Vajina daraltma operasyonundan sonra dikişler ne zaman alınır? Normal doğumda önceden yapılan kesiler etkilenir mi? Bu operasyonu geçiren kadınlara normal doğum yerine sezaryen mi tavsiye edilir? Vajina daraltma operasyonunda başarı kesin mi? Ne kadar süre için yapılan müdahale işe yarar? Hangi durumlarda vajina yeniden genişler?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin