Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Üzümlü Kek Tarifi

Üzümlü kek nasıl yapılır?
Üzümlü kek yapmayı öğrenin. Hazır kek unları kullanmak istemiyorsak ne yapmalıyız? Klasik kek için hangi malzemeden ne kadar gerekir? Nasıl bir yağ kullanmalıyız? Ne kadar üzüm gerekir? Kuru üzüm mü kullanılmalı? Üzümlü kek karışımı nasıl hazırlanır? Kek harcında topaklanma olmaması için ne yapmalıyız? Kek malzemelerini elle mi yoksa mikserle mi karıştırmalıyız? Kek harcı nasıl bir kaba alınmalı? Teflon kapların avantajı nedir? Kek kaç dakika, kaç derecede pişirilmeli? Üzümlü kekin piştiği nasıl anlaşılır? Kaptan kolay çıkarmak için ne yapmalıyız? Üzümlü kek karışımına ne kadar kabartma tozu gerekir? Kabartma tozu yoksa ne yapabiliriz? Kek hangi durumlarda kabarmaz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin