Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Uzaylılar Türkiye'de

Türk devleti UFO'lar hakkında gizli bilgilere sahip mi?
17 Ağustos depremiyle uzaylıların ilgisi var mı? Türkiye'ye neden geliyorlar? En çok nereleri ziyaret ediyorlar? UZMANTV hep merak edilenleri cevaplıyor. Türkiye'de gözlemlenen UFO ziyaretlerinin özel bir nedeni var mı yoksa tüm dünyayı ziyaret ettikleri gibi Türkiye'yi de mi ziyaret ediyorlar? Eski çağlardan UFO gözlemi örnekleri. 1981-1982'de meydana gelen olayların hatırlatılması. Neden bu bölgede bir dönem yoğun olarak bu olaylar yaşandı? Sonra neden kesildi? Bu dönemde UFO'lar bölgeyi ziyaret etti mi? Ettilerse nedeni ne? Bizden saklanan gerçekler var mı? Askeri uçakların UFO deneyimleri var mı? Bu konuda bizde de ABD, Rusya'daki gibi gizli bir arşiv var mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin