Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Uzaylılar Tarafından Kaçırılanlar

Uzaylılar tarafından kaçırılan Prof. John Salter'ın başına neler geldi?
Uzaylılar kimlerle temasa geçiyor? İnsanları kaçırıyorlar mı? Kaçırdıkları insanlara nasıl davranıyor, üzerinde ne tip testler yapıyorlar? Hangi ünlü Türkler uzaylılar tarafından kaçırıldı? Haktan Akdoğan UZMANTV videolarında açıklıyor. Prof. John Salter uzaylılar tarafından ne zaman kaçırıldı? UFO tarafında alınan Travis Walton'ın başına neler geldi? Uzaylılar Türkiye'den insanları kaçırıyor mu? Türkiye'de hangi şehirlere uzaylı ziyareti daha fazla? Hickson ve Parker ikilisini uzaylılar kaçırdığında neler yaşandı? Bill Herrmann kimdir? Betty ve Barney Hill UFO'lar tarafından nasıl kaçırıldı? Başlarına neler geldi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin