Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Uyuşturucu Kullanma Suçu

Uyuşturucu kullanmanın cezası nedir?
Uyuşturucu kullanma ve cezaları ile ilgili merak edilenler... Türkiye'de uyuşturucu kullanmak serbest mi? Ceza nasıl belirlenir? İlk kez yakalanan kişi ceza alır mı? Hafifletici nedenler nelerdir? Uyuşturucu satmanın cezası daha mı ağır? Ne tür cezalar veriliyor? Şikayetçi olunması gerekiyor mu? Uyuşturucu maddeler nasıl belirleniyor? Kişi uyuşturucuyu nasıl tanıyabilir? Bilmediğini iddia eden kişi kurtulabilir mi? Uyuşturucu tedavisi nedeniyle hastaneye başvuran kişinin ifadesi alınır mı? Ceza görür mü? Tedaviden sonra takibi yapılır mı? Yeşil reçeteli ilaç ne demektir? Bunları kullanan kişi reçetesini de taşımak zorunda mı? Reçetesiz kullanılırsa ne olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin