Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Uyuşturucu Bağımlılığı Tedavisi

Esrar doğal bir uyuşturucu olduğu için vücuda zarar vermez mi?
Hangi maddeler bağımlılık yapar? Tedavi sonrası nelere dikkat edilmeli? Cevapları videolarla almak için UZMANTV. Eroin, kokain vb. hangileri bağımlılık yapar? Tek kullanımda bağımlılık yapacak kadar güçlü uyuşturucular var mı? Alınan doz önemli mi? Esrar sigara ile benzer etkilere mi sahip? Neden bağımlılık yapmayacağı sanılıyor? İçindeki hangi madde bağımlılığa neden olabilir? Uyuşturucuya ulaşmak isteyen bağımlı neleri göze alabilir? Fiyatı önemli midir? Çevresine, kendine zarar verebilir mi? Arındırma nedir? Ne kadar sürer? Arındırma sırasında düşük dozda uyuşturucu verilir mi? Terapiye ne zaman geçilir? Rehabilitasyonda neler yapılır? Bağımlılık tekrar eder mi? Tedavi gören kişinin yakınları neler yapmalı, nasıl bir destek vermeli? Kişiye bağımlılık günlerini hatırlatacak olaylardan bahsedilmemeli mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin