Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Uyku Hapları

Uyku hapı nedir?
Uyku hapı kullanımıyla ilgili merak ettikleriniz... Uyku hapı nedir? Uyku hapları kolay uykuya dalmayı mı sağlar uykunun kesintisiz olmasını mı? Reçeteli mi satılır? Uyku haplarının içeriği nedir? Antidepresan ilaçlar mıdır? Kaç tür uyku hapı vardır? Bunların etken maddelerine göre etkirli nasıldır? Uyku haplarının etkileri nasıldır? Uyku haplarının etkisi ne kadar sürer? Ciddi bir uyku bozukluğu durumlarında mı kullanılır? Kişinin ciddi bir uyku bozukluğu yoksa da kullanılabilir mi? Depresyon kaynaklı uykusuzluk sorunun giderilmesi için kullanılabilir mi? Uyku ilacı mutlaka doktor kontrolünde mi kullanılmalı? Arkadaş tavsiyesiyle kullanmanın ne tür riskleri vardır? Uyku hapları bağımlılık yapar mı? Hangi grup uyku haplarının bağımlılık yapma riski vardır? Sürekli kullanıldığında kişi bir süre sonra uyku hapı almadan uyuyamaz duruma gelebilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin