Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Uyarıcı Hap Bağımlılığı

Uyarıcı hap kullanan kişide ne tür değişiklikler olur?
Uyarıcı haplar bağımlılık yapar mı? Uyuşturucu bağımlılığı tedavi edilebilir mi? Terapi ile tedavi mümkün mü? Uyarıcı haplar eğlence amaçlı mı kullanılıyor? Seyrek kullananlarda bile bağımlılık riski var mı? Diğerlerinden daha tehlikeli olan haplar var mı? Haplar kişiyi nasıl etkiler? Hangi psikolojik sorunlar yaşanabilir? Uzun vadede sağlığı nasıl etkiler? Ayakta tedavi nedir? Ne kadar süre psikoterapi ile bağımlılık çözülmeye çalışılır? Hangi durumlarda ayakta tedavi tercih edilir? Yatılı tedavi ne kadar sürer? Neleri kapsar? Hastanın beslenme düzeni ve alışkanlıkları mı değiştirilmeye çalışılır? Hap bağımlılığı tedavisi görenler nelere dikkat etmeli? Bağımlılık riski normal bir insana göre daha mı fazladır? Kontrole gitmek gerekir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin