Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Üveit ve Tedavisi

Üveit nedir?
Üveit hakkında bilmek istedikleriniz... Üveit nasıl bir rahatsızlıktır? Üveit gözün hangi kısmını etkiler? Gözü nasıl etkiler? Görme kaybına neden olabilecek derecede tehlikeli bir rahatsızlık mıdır? Tedavi edilmezse ne tür kalıcı etkiler bırakabilir? Üveitin nedenleri nelerdir? Mikrobik midir? Alerjik de olabilir mi? Behçet sendromu üveite neden olabilir mi? Üveit nasıl belirti verir? Gözde kızarmaya, sulanmaya neden olabilir mi? Görmeyi nasıl etkiler? Kişi gözlerini kırparken acı hisseder mi? Göz kızarıklığı ve batma ne kadar süre devam ederse üveitten şüphelenmek gerekir? Hastalığın tedavisinde mutlaka ilaç kullanılır mı? Üveit tedavisinde tablet ilaçlar mı yoksa damla ilaçlar mı kullanılır? Ne tür damlalar kullanılır? Üveit tedavisi ne kadar sürer?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin