Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Unutkanlık

Unutkanlık hangi hastalıkların belirtisi olabilir?
Unutkanlık ile ilgili merak ettikleriniz... Unutkanlık neden olur? Hafızayı güçlendirmede beslenmenin rolü nedir? İzleyin, unutkanlığın hangi aşamadan sonra sorun olarak kabul edilmesi gerektiğini, yaş ilerledikçe artan unutkanlığın artması normal midir, uzmanından öğrenin. Unutkanlık yalnızca yaşlılıkla mı ortaya çıkar? Hangi hastalıklara bağlı olarak unutkanlık yaşanabilir? İnsan neleri unutabilir? İsimleri, telefon numaralarını hatırlayamamak sorun sayılır mı? Ne zaman doktora başvurmak gerekir? Demans nedir? Unutkanlık yaşayan kişi hangi hastalıkları akla getirmeli? Yiyecekler hafızayı nasıl etkiler? Hafıza geliştirmek, unutkanlık yaşamamak için nasıl beslenmek gerekir? Beyin hücreleri yenilenmez mi? Yaş ile beyin arasında nasıl bir ilişki var?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin