Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ünlü Kokteyl Tarifleri

Sex On the Beach nasıl hazırlanır?
Dünyanın en ünlü kokteyleri Sex on the Beach, Margarita, Mojito, White Russian ve Amerikalıların ünlü dizisi Sex and The City kadınlarının favori içkisi Cosmopolitan nasıl hazırlanır? Cuba Libre'nin, alkollü sabahların uyarıcısı Bloody Mary'nin tarifi nasıldır? Martini hazırlamanın püf noktası nedir? En güzel alkollü kokteyleri siz hazırlamak istiyorsanız İçki Uzmanı Ertan Engin'in profesyonel ve çok basit tariflerini izleyin, kendi barmeniniz olun! UZMANTV'de... Sex on the beach yapmak için gerekli olan malzemeler nelerdir? Mojito malzemeleri nelerdir? Margarita yapmak için gerekli olan malzemeler nelerdir? Bloody Mary malzemeleri nelerdir? White Russian yapmak için gerekli olan malzemeler nelerdir? Cuba Libre malzemeleri nelerdir? Martini yapmak için gerekli olan malzemeler nelerdir? Cosmopolitan malzemeleri nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin