Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Uçurtma Nasıl Yapılır

Şeytan uçurtması nasıl yapılır?
Uçurtma nasıl yapılır, merak ediyorsanız izleyin. Kaç çeşit uçurtma vardır? Uçurtma yapmak için hangi malzemelerden yararlanılabilir? İzleyin, uçurtmanın parçalarını, uçurtma yapımında dikkat edeceklerinizi ve şeytan uçurtmasını nasıl yapacağınızı öğrenin. Hepsi videolarla, uygulamalı olarak UZMANTV'de... Uçurtmanın havalanması nasıl sağlanır? Uçurtmanın ipi nasıl tutulmalı? Havada istediğimiz yönde ilerlemesini nasıl sağlarız? Uçurtma her yerde uçurulabilir mi? Uçurtma nerede kolayca uçurulabilir? Nereler uçurtma uçurtmak için tehlikelidir? Uçurtma uçururken mutlaka yapmamız gereken şeyler neler? Uçurtmamız bir yere takılırsa ne yapmalıyız? Uçurtma ipinin elimizi kesmemesi için nelere dikkat etmeliyiz? Büyük uçurtmalar daha mı zor uçurulur? Büyük bir uçurtmanın kolayca havalanmasını nasıl sağlarız? Büyük uçurtma uçururken nelere dikkat etmeliyiz? Uçurtmamız uçmuyorsa sorun ne olabilir? Uçurtmanın uçması nasıl sağlanır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin