Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Uçuk Sorunu ve Tedavisi

Uçuk nasıl tedavi edilir?
Uçuk çok genel bir cilt sorunu. Gerçekten korkunca uçuk olur mu? Uçuk olmaması için yapılacak bir şey var mı? Uçuk neden sürekli tekrarlar? Genital bölgede ya da dudakta çıkan uçuklar neden olur ve tedavi yöntemleri nedir? Uçuk mikrobu bulaşı mıdır? Uzmanımıza kulak verin, uçuk mikrobu ve uçuk tedavisi ile ilgili bilmediklerinize yanıt bulun. Hepsi UZMANTV'de, videolarda... Ne çeşit bir virüstür? Herkeste uçuk çıkar mı? Çıkmasını engellemek mümkün müdür? Stres, yorgunluk, uykusuzluk, güneş ışınları ne kadar etkiler? Kaç çeşit uçuk vardır? Baş, boyun bölgesi ve genital bölge uçuklarının birbirinden farkları nelerdir? Görünümleri farklı mıdır? Başlangıcı ise ne yapılabilir? İlerlemişse ne yapılır? Ne zaman hekime gitmek şarttır? Evde neler yapılabilir? Hangi tür ilaçlar geçirir? İlaç dışında tedavisi var mıdır? Nasıl bir tedavi uygulanır? Tekrar çıkar mı? İz kalır mı? Tedavi dışında yöntemlerle giderilebilir mi? Sadece cinsel ilişkiyle mi bulaşır? Ağrı yapar mı? Uçuk olduğundan nasıl emin olunur? Nasıl bulaşır? Bulaşmaması için nelere dikkat edilmelidir? İnsanda hiç uçuk çıkmaması mümkün müdür? Bir kez uçuk olduğunda virüs ömür boyu vücuttan çıkmaz mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin