Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Uçak Çeşitleri

Jet uçakların özellikleri nelerdir?
Uçak çeşitleri hakkında merak ettikleriniz... Tek ve çift motorlu araçların farkları nelerdir? Pervaneli uçakların diğer uçaklardan ayrılan özellikleri nelerdir? İzleyin, jet uçaklardan, yolcu uçaklarına kadar tüm uçakların özelliklerini uzmanından öğrenin. Jet motoru nasıl güç üretir? Savaş uçaklarında neden jet motoru kullanılıyor? Tek motorlu uçakların çalışma prensibi nedir? Tek motorlu uçaklar hangi amaçlarla kullanılıyor? Çift motorlu uçakların uçma prensibi nedir? Uçaklarda çift motor hangi durumlarda tercih ediliyor? İş jetlerinin özellikleri nelerdir? Yolcu uçaklarının motorları hangi özellikleri taşımalı? Uçak çeşitleri arasında ne tür farklar var?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin