Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Twitter Kullanmaya Başlayın

Twitter'da birine özel mesaj (direct message) nasıl atılır?
Twitter kullanmayı öğrenin... Twitter'a nasıl üye olunur? Twitter profili oluşturduktan sonra profil fotoğrafı nasıl yüklenir? Yükleyeceğim fotoğrafın boyutları nasıl olmalı? Tweet nedir? En fazla kaç karakter olabilir? Link ya da metin olabilir mi? Tweet yazıldıktan sonra nasıl atılır? Attığımız tweetleri kimler görebilir? Tanıdığımız ya da tanımadığımız kişileri bulup takip etmek için hangi araçları kullanabiliriz? Twitter'da yazılan tweet'e nasıl cevap verilir? Mention ne demektir? Twitter'da mention nasıl atılır? Mentionları kimler görür? Retweet ne demektir? Twitter'da retweet nasıl yapılır? Retweet kimler tarafından görülür? Twitter şifremizi nereden değiştirebiliriz? Şifre değiştirmek için hangi adımları takip etmeliyiz? Şifremizi unutursak yeni şifre almak için ne yapmamız gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin