Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Türlü Nasıl Yapılır

Lezzetli türlü yapmanın püf noktaları nelerdir?
Türlü yemeği yapmayı öğrenin. Türlü yapmak için hangi malzemeler gerekir? Malzeme seçiminde nelere dikkat edilmeli? Yaz ve kış türlüsü için nasıl sebzeler kullanılabilir? Lezzetli türlü yapmak için malzemeleri hangi sırayla koymalısınız? Türlü nasıl bir tencerede, ne kadar süre pişirilmeli? Pişirirken suyu azalırsa ve dibi tutmaya başlarsa ne yapılabilir? Yanıtlar UZMANTV'de! Türlüye hangi sebzeler yakışır? Hangi sebzeler türlüye konmaz? Birbiriyle uyumlu olmayan lezzetler var mı? Et nasıl seçilmeli? Kış türlüsünün malzemeleri nelerdir? Et nasıl pişirilir? Malzemeler ne zaman eklenir? Ne kadar süre pişmeli? Yaz türlüsünün malzemeleri nelerdir? Et nasıl pişirilir? Malzemeler ne zaman eklenir? Ne kadar süre pişmeli? Türlünün piştiği nasıl anlaşılır? Hangi baharatları kullanabiliriz? Margarin mi yoksa sıvıyağ kullanırsak mı daha lezzetli olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin