Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Türbanlı Gelinbaşı Modelleri

Gösterişli bir türbanlı gelinbaşı modeli nasıl yapılır?
Türbanlılar için gelinbaşı modelleri hakkında merak ettikleriniz... Türbanlıu gelinbaşı için gelin saçı nasıl toplanır? Saç nasıl gizlenir? Türbandan önce başa ne takılır? Herhangi bir ek malzeme kullanmak gerekir mi? Gelinin tüm gece rahat etmesi için nelere dikkat edilmelidir? Türbanlı gelinbaşında başın arkasının kabarık görünmesi nasıl sağlanır? Pratik ve basit bir türbanlı gelinbaşı nasıl olmalıdır? Türban nasıl takılır? Gösterişsiz bir türbanlı gelinbaşı isteyenler nasıl bir model yaptırabilir? Gösterişli türbanlı gelinbaşı nasıl yapılır? Türbanlı gelinbaşında ne tip aksesuarlar tercih edilir? Türban yerine şapka kullanılabilir mi? Şapkalı gelinbaşı modelini kimler tercih edebilir? Şapka ile yapılan türbanlı gelinbaşı modeli nasıl yapılır? Rahibe duvak modeli nasıl yapılır? Türbanlı gelinbaşında rahibe duvak modelini kimler tercih edebilir? Çiçekli olan türbanlı gelinbaşı modeli nasıl yapılır? Çiçekli modelleri kimler tercih etmeli? Taşlı türbanlı gelinbaşı modellerinde ne tip taşlar kullanılır? Kullanılan taşlarda hangi renkler tercih edilmelidir? Nasıl, hangi renk boncuklar kullanılır? Klasik bir duvakla kullanılabilecek türbanlı gelinbaşı nasıl yapılır? Nasıl bir süsleme yapılır? Taç nasıl takılır? Taç takarken sağlam olması için nelere dikkat etmek gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin