Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tüp Bağlama Yöntemi ile Doğum Kontrolü

Tüplerin bağlanması nasıl bir doğum kontrol yöntemidir?
Doğum kontrolleri arasında en güvenilir yöntemlerden biri olan tüp bağlama ile ilgili bilmedikleriniz UZMANTV'de. Tüp bağlama yöntemi nedir, cerrahi operasyon gerekir mi? Tüp bağlama yöntemi ile doğum kontrolünün ne gibi yan etkileri var? İzleyin, kimlerin tüp bağlatma yöntemini tercih etmesi gerektiğini, kimlerin bağlatmasının sakıncalı olacağını uzmanından öğrenin. Tüplerin bağlanması ne anlama gelir? Bu yöntem hangi oranda koruma sağlar? Diğer koruma yöntemlerine kıyasla nasıldır? Hangi sıklıkla tercih edilen bir yöntem? Kadınların tüpleri nasıl bağlanır? Zor bir ameliyat mı? Hasta ne zaman ayağa kalkar? Tüplerin bağlanması yöntemi herkese uygulanabilir mi? Erkekler mi kadınlar mı daha çok tercih etmeli? Hiç çocuğu olmayan kişiler için de uygun bir yöntem mi? Tüplerin bağlanmasının geri dönüşü var mı? Kimler için hangi sakıncaları olabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin