Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Topuz Modelleri

Dağınık topuz nasıl yapılır?
Saçlarınıza istediğiniz şekli verin, davetlerde ve toplantılarda göz doldurun. Farklı topuz modelleri yapmak istiyorsanız videolarımızı izleyin, balerin topuz biçiminden abiye topuz biçimine, tüm topuz modellerini öğrenin. Aceleniz olduğunda nasıl pratik topuz yapabilirsiniz? Dağınık topuz nasıl yapılır? Topuz modelleri ile ilgili her şey UZMANTV'de, videolarla. Dağınık topuz yapmak için saçlar nasıl taranmalı? Saçın öncelikle hangi kısmı toplanmalı? Hangi bölgelerde saçlar serbest bırakılmalı? Düz bir topuz için saçlar nasıl taranmalı ve toplanmaya nereden başlanmalı? Nasıl sabitlenmeli? Balerin topuzu için saçlar nasıl taranır? Sıkı ve düz görüntü nasıl verilir? Abiye topuzun günlük topuzdan farkı ne? Evde yapılabilecek kolay abiye topuz modelleri neler? Ne gibi aksesuarlar kullanılabilir? Kısa sürede saçlar hemen nasıl toplanır? Kalemle topuz nasıl yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin