Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Topuk Dikeni

Topuk dikeni nasıl geçer?
Topuk dikeni ve tedavisi hakkında merak edilenler... Topuk dikeni nedir? Topuk dikeni nasıl oluşur? Topuk dikeni neden olur? Hangi faktörler topuk dikenine neden olur? Topuk dikeni genetik olarak ortaya çıkabilir mi? Topuk dikeni kimlerde görülür? Topuk dikeni kilolu insanlarda daha mı çok görülür? Hangi yaş grubunda daha sık rastlanır? Ayakta fazla duranlarda topuk dikeninin görülme sıklığı nedir? Topuk dikeni topukta herhangi bir şişliğe neden olur mu? Topuk dikeninde ağrının şiddeti nasıldır? Ağrı tam olarak nerede hissedilir? Topuk dikeni olan birinde ağrı hangi durumlarda artar? Topuk dikeni nasıl teşhis edilir? Topuk dikeni muayeneyle anlaşılabilir mi? Teşhis için hangi testlerden yararlanılır? Topuk dikeni tedavisinde hangi yöntemler kullanılır? Topuk dikeni tedavisinde hangi yöntemler uygulanır? Topuk yastığı ve tabanlıklar hangi aşamada kullanılır? Topuk dikeninde cerrahi yöntemlere başvurulur mu? Topuk dikeni iyileşmesi zor bir hastalık mı? Topuk dikeni ağrısı nasıl geçirilebilir? Topuktaki ağrıyı geçirmek için evde uygulanabilecek bitkisel tedavi yöntemleri var mı? Ağrı arttığı zamanlarda ne yapmak gerekir? Nasıl ayakkabı giymek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin