Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Topuk Çatlakları Hakkında Merak Edilenler

Topuk çatlakları tedavisi nasıl yapılır?
Topuk çatlakları hakkında bilinmesi gerekenler... Topuk çatlakları nasıl bir görüntüye neden olur? Ayak derisinde neden nasır şeklinde kalınlaşmalar oluşur? Topuk çatlakları nasıl gerçekleşir? Kozmetik görüntü sorunları dışında, ağrıya neden olur mu? Topuk çatlakları enfeksiyon oluşumuna zemin hazırlar mı? Topuk çatlaklarının oluşmasında cilt yapısının etkisi var mıdır? Topuk çatlaması kuru ciltlilerde daha mı çok görülür? Yalınayak dolaşmak topuk çatlağı oluşmasına neden olur mu? Uzun süre ayakta kalma, fazla kilo, arkası açık ayakkabılar topuk çatlağı oluşumuna zemin hazırlar mı? Topuk çatlağı oluşmaması için nelere dikkat etmek gerekir? Topuk çatlakları için hangi uzmana başvurmak gerekir? Topuk çatlakları nasıl tedavi edilir? Topuk çatlağı şeker hastalığı, dolaşım bozukluğu ya da kronik rahatsızlığı olan kişilerde enfeksiyon riskini artırır mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin