Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Topluluk Önünde Nasıl Konuşulur

Konuşma sırasında tonlama nasıl yapılır?
Hangimiz korkmuyoruz ki topluluğa karşı konuşmaktan? Peki neden heyecanlanıyoruz? Heyecanımızı nasıl yenelim? Konuşmadan önce nasıl bir hazırlık yapmalıyız? İşin ehline sorduk, cevaplar UZMANTV'de. Ne tür hazırlıklar yapılır? Konuşma nasıl hazırlanır? Konuşulacak yeri görmek gerekli mi? Konuşma yapacağımız insanları tanımıyorsak ne yapmalıyız? Topluluk korkusunu nasıl yeneriz? Ne tür egzersizlerle toplu konuşmalara alışırız? Sesin şiddeti ve yüksekliği nasıl ayarlanır? Ses tonumuz konuya ve topluluğa göre değişir mi? Konuşurken sesi yükseltip alçaltmak dikkati toplamak için gerekli mi? Örnekleme yaparak konuşmak dikkat çeker mi? Konuşurken es vermek işe yarar mı? Konuşmayı esprilerle süslemek gerekli mi? Doğaçlama nedir? Hangi durumlarda kullanılır? Konuşmaya iyi hazırlanılmış olsa bile doğaçlama gerekebilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin