Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tiroit Nodülü

Tiroit nodülü belirtileri nelerdir?
Tiroit bezi içinde anormal hücre topluluklarının gruplaşması ile oluşan nodül tehlikeli midir, belirtileri nelerdir, hipertiriodi nedir, hangi durumlarda lenf bezleri alınır, soğuk nodül nedir, hiperaktif nodül nedir, hangi tip nodüller kansere dönüşebilir, zehirli nodül nedir, ameliyatla tedavisi mümkün müdür, nodül için hangi doktora başvurmak gerekir uzmanından öğrenin. Nodül nasıl tespit edilir, nodül için hangi doktora gidilir, tiroit kanseri nedir, nodül ameliyatı nasıl yapılır, guatr nedir, sesin çatallanması nodül belirtisi midir, zehirli guatr nedir, hangi nodüller ameliyatla alınır, nodül ağrı yapar mı, multinodüler guatr nedir, nodülün kansere dönüşme olasılığı nedir... Nodülle ilgili merak ettiğiniz her şeyi UZMANTV'den öğrenin!
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin