Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tiroit Kanseri

Tiroit kanserinin belirtileri nelerdir?
Tedavisi eksiksiz yapılırsa yüzde yüz iyileşme gösterebilen tiroit kanseri hakkında merak ettikleriniz UZMANTV'de! Tiroit kanseri riski altında olan kişiler, tiroit kanserinin belirtileri ve türleri hakkında bilmedikleriniz videolarla anlatılıyor. Endokrin Cerrahisi Derneği Başkanı Prof. Dr. Mete Düren anlatıyor. İzleyin, tiroit kanserine yakalanmamak için beslenmenizde nelere dikkat etmeniz gerektiğini uzmanından öğrenin. Tiroit kanseri nasıl bir rahatsızlıktır? Tiroit kanserinin kaç türü vardır? Tiroit kanserinin en tehlikeli türü hangisidir? Tiroit kanserinin en yaygın türü hangisidir? Tiroit kanserine neden olan faktörler nelerdir? Tiroit kanserinde genetik faktörlerin rolü nedir? Tiroit kanserinin ayırt edici belirtileri nelerdir? Tiroit kanserinin erken dönem belirtileri nelerdir? İlerlemiş vakalarda hangi belirtiler görülür? Tiroit kanseri erkeklerde mi kadınlarda mı daha sık görülür? Tiroit kanseri hangi yaşlarda daha fazla görülür? Hangi hastalıkları geçiren kişilerde daha fazla görülür? Beslenme alışkanlıkları tiroit kanserini tetikler mi? İyot eksikliği tiroit kanserine neden olur mu? Sigara ve alkol kullanımı tiroit kanseri riskini artırır mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin