Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tiroid Kanseri Tedavisi

Tiroid kanseri nasıl teşhis edilir?
Tiroid kanseri tedavisi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabı UZMANTV'de! Tiroid kanserinden korunmak mümkün mü? Hastalığın teşhisinden tedavisine kadar her şey videolarla anlatılıyor. Uzmanından izleyin, tiroid kanseri tedavisinde uygulanan cerrahi yöntemleri, tiroid kanseri hastalarının ameliyattan sonra dikkat etmesi gerekenleri öğrenin. Tiroid kanserinden korunmak mümkün mü? Tiroid kanserinden korunmak için nasıl beslenmeliyiz? Hangi vitaminleri almalı? İyot eksikliğiyle tiroid kanseri arasında nasıl bir ilişki var? Hangi doktora başvurmalıyız? Tiroid kanseri tanısı nasıl konur? Teşhis için hangi test ve tahliller yapılır? Tiroid kanseri tedavisinde hangi yöntemler kullanılır? Tiroid kanserinin tek çözümü ameliyat mıdır? Başarı oranı nedir? Ameliyat sonrası hangi tedavi yöntemleri uygulanır? Hasta ameliyata nasıl hazırlanır? Ameliyat sırasında hangi sorunlar yaşanabilir? Ameliyat ne kadar sürer? Ameliyatta tiroid bezinin tamamı çıkarılır mı? Ameliyattan sonra hasta neler yaşar? Ne kadar zamanda bir kontrole gitmelidir? Tiroid kanseri ameliyatından sonra hangi sorunlar yaşanabilir? Hangi rahatsızlıklarda mutlaka doktora başvurmalı? Ameliyat sonrası uygulanan tedaviler hangi rahatsızlıklara neden olur? Ameliyat sonrası uygulanan radyoaktif iyot meme kanserine neden olur mu? Nasıl önlem alınmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin