Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tırnak Uzatırken Dikkat Edilecekler

Tırnakların çabuk uzaması için neler yapılabilir?
Tırnak uzatma ve bakımı ile ilgili merak edilenler... Tırnaklar için ideal uzunluklar var mı, tırnakları çok uzatmanın zararları var mı? Tırnak uzatırken ne tür sorunlarla karşılaşılabilir? Tırnaklarımızın düzgün uzaması için nelere dikkat etmeliyiz? Uzun tırnaklarımızı korumak için neler yapabiliriz? Eller nasıl kullanılmalı, nasıl beslenmek gerekir? Tırnakları güçlendirmek, daha hızlı uzamalarını sağlamak için hangi doğal ürünleri kullanabiliriz? Ne tür kürler hazırlayabiliriz? Bazı insanların tırnakları neden daha yavaş uzar? Tırnak uzamasını artırmak için tırnağa nasıl bir bakım yapılabilir? Tırnak üzerine hangi tür ürünler uygulanabilir? Tırnakların normal uzama hızı nedir? Tırnakların yavaş uzamasının nedenleri nelerdir? Tırnak uzamasının durması vücutta hangi eksikliklerin göstergesidir? Tırnaklar uzadıkça üzerlerindeki şekil bozulur mu? Üzerinde kavis oluşan, çukur bulunan tırnaklar sonradan düzelir mi? Tırnaklarını güçlendirmek isteyenler ne yapmalı? Beslenmenin tırnaklar üzerinde nasıl bir etkisi var? Tırnak uzatırken hangi besinler sık tüketilmeli? Oje sürmenin tırnakları geliştirici, güçlendirici etkisi oluyor mu? Tırnak bakım ürünleri nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin