Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tırnak Mantarı Tedavisi

Tırnak mantarı nasıl tedavi edilir?
Tırnak mantarından kurtulmanın yolları... Tırnak mantarı nedir? Tırnak mantarı için tedavi yöntemine nasıl karar verilir? Tırnak mantarı için nasıl bir kontrol yapılır? Muayenede hastanın tırnağında nelere bakılır? Lazer tedavisine nasıl karar verilir? Lazer tedavisinin diğer tırnak mantarı tedavilerine göre avantajları nelerdir? Tırnak mantarı için lazer tedavisinden herkes yararlanabilir mi? Tırnak mantarı için lazer nasıl kullanılır? Kaç seans lazer tedavisi yapılır? Lazer tırnak mantarını nasıl etkiler? Lazerin vücuda zararı var mı? Tırnak mantarı tedaviden sonra tekrarlayabilir mi? Darbe, çevresel koşullar, ayakkabı vs. nedeniyle tırnak mantarı olur mu? Lazer tedavisinden sonra normal hayata ne zaman dönülebilir? Tırnak mantarından korunma yolları nelerdir? Ayakkabı seçiminde nelere dikkat etmek gerekir? Bir kez tırnak mantarı geçmişi olan kişi daha mı dikkatli olmalı? Düzenli kullanılması gereken ürünler var mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin