Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tırnak Mantarı

Tırnakta neden mantar olur?
Tırnak mantarı ile ilgili merak ettiğiniz her şey! Tırnak mantarı nedenleri nelerdir? El ve ayak tırnaklarımızı mantardan korumak için nelere dikkat etmeliyiz? İzleyin, tırnak zedelenmeleri mantara yol açabilir mi, mantar olmaması için nasıl bir tırnak bakımı yapmalıyız, uzmanından öğrenin. Mantar olan tırnakta ne gibi değişiklikler olur? Tırnağın kalınlaşması mantar belirtisi midir? Yanıtlar UZMANTV'de! Tırnak mantarının oluşum nedenleri nelerdir? Hangi ortamlarda tırnak mantarı kolay olur? Ayak bakımında neler ihmal edilirse mantar olur? Tırnak zedelenmesi mantara yol açar mı? Belirtileri nelerdir? Tırnak nasıl bir görünüm alır, nasıl kokar? Tırnağın yapısı nasıl değişir? Ağrı yapar mı? Tırnak mantarının toplumda görülme sıklığı nedir? Hangi hastalıklara sahip kişiler tırnak mantarına daha yatkındır? Hangi mesleklerde çalışanlar daha müsaittir? Yaş faktörü etkili mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin