Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tırnak Batması

Tırnak batması nedir?
Tırnakta batma ile ilgili sık sorulanlar... Tırnak batması ne demektir? Batık tırnağın nasıl bir görüntüsü olur? Tırnak batması nasıl anlaşılır? Kişi tırnak batması olduğunu hangi belirtilerden anlayabilir? Tırnak batmasının nedenleri nelerdir? Tırnak batması darbeye bağlı olarak ortaya çıkabilir mi? Tırnak batması diğer ayak ve tırnak sorunları ile bir arada mı görülür? Tırnak batmasında kesin kurtulmak mümkün mü? Farklı tedaviler sonucu farklı sürelerde mi tekrarlamaması mümkün? Tırnak batması nasıl tedavi edilir? Hangi durumlarda cerrahi yöntem tercih edilir? Cerrahi yöntemle tırnak batması kesin tedavi edilir mi? Tırnak batması tedavisinden sonra hasta ne zaman yürümeye başlar? Tırnak batması tedavisinden sonra nasıl bakım yapılmalı? Düzenli kullanılması gereken ürünler var mı? Tırnak mantarı tırnak batmasını tetikler mi? Tırnak zayıflarsa batık olma ihtimali daha mı yüksektir? Tırnak batması teşhisi konan kişinin tırnağı hangi durumlarda çekilir? Hangi tedavi yöntemlerinde tırnağın çekilmesine gerek yoktur? Tırnak nasıl çekilir? Tırnak çektirmek ne kadar acı verir? Tırnağı çekilen kişi günlük yaşamına ne zaman dönebilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin