Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tırnak Bakımı

Sık oje sürmek tırnakları nasıl etkiler?
Tırnak sorunlarına karşı tırnak bakımında dikkat etmeniz gerekenler... Ev işi yapan kadınlar, işi gereği ellerini yoğun olarak kullanan kişiler tırnak bakımı için neler yapabilir? Oje tırnakları güçlendirir mi? İçerdiği kimyasallar tırnakları nasıl etkiler? Tırnağın sık oje kullanımı nedeniyle havasız kalması tırnakta sararmayı artırır mı? Sık manikür ve pedikür yaptırmanın tırnaklara zararı var mı? Törpü yapmak tırnağı güçsüzleştirir mi? Tırnaklar nasıl temizlenir? Manikür ve pedikür yapılırken neler göz önünde tutulmalı? Mantara karşı nelere dikkat edilmeli? Hangi hijyen yanlışları mantara neden olabilir? Tırnak neden kalınlaşır? Manikür ile düzelir mi? Nasıl bir tedavi uygulanması gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin