Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tığ İşi Örmeyi Öğrenin

Tığ işi örerken motif nasıl yapılır?
Tığ işi yapmanın inceliklerini öğrenin? Tığ işi neye denir? Tığ işinin normal örgüden farkı nedir? Tığ işi için kullanılan ip türleri nelerdir? Tığ işi için kullanılan yün türleri nelerdir? Bluz, şapka, şal, masa örtüsü gibi işlerde nasıl ip kullanılmalıdır? Kazak, atkı, eldiven, çorap, bere gibi işlerde nasıl yün kullanılmalıdır? Tığ nasıl tutulur? İp ya da yün parmağa nasıl sarılır? Tığ işi örmenin püf noktaları nelerdir? Tığ işinde zincir nedir? Tığ işi örerken zincir çekmenin önemi nedir? Tığ işinde zincir çekerken nelere dikkat etmeliyiz? Tığ işinde halka nedir? Tığ işinde halka nasıl yapılır? Tığ işinde dolgu nasıl yapılır? Tığ işinde ilmek nasıl doldurulur? Tığ işinde motif nasıl tamamlanır? Tığ işinde motifler birbirine nasıl eklenir? Tığ işinde fazla ipler nasıl kesilir? Tığ işi nasıl düzgün kapatılır? Tığ işini bitirirken nelere dikkat edilmelidir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin