Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ters Doğum

Ters doğum nedir?
Ters doğum hakkında sık sorulanlar... Ters doğum deyince ne anlamalıyız? Bebek normalde nasıl doğar? Ters doğumlarda pozisyonu nasıldır? Kaç tür ters doğum vardır? Bebek anne karnında sık sık pozisyon değiştirir mi? Bu doğal bir süreç midir? Normalde doğum yaklaştığında başı aşağıda olacak şekilde mi pozisyonlanır? Ayakları aşağıda olacak durmasının nedeni nedir? Ters doğum tehlikeli bir durum mudur? Ters doğumlarda ne tür sorunlar yaşanabilir? Bebeğin doğum sırasında sakat kalmasına ya da ölmesine yol açabilecek etkileri olur mu? Ters doğumun anne üzerindeki etkileri neler olabilir? Ters doğumlarda normal doğum yapmak mümkün müdür? Ters doğumlarda normal doğumun ne gibi riskleri vardır? Bebeğin ters geldiği anlaşılırsa sezaryen mi uygulanır? Ters doğumlarda sezaryen nasıl yapılır? Sezaryenle alınırsa bebek zarar görmez mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin