Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terleme Hakkında Merak Ettikleriniz

Ter neden kokar?
Terleme ile ilgili sık sorulanlar... Terin içeriğinde ne var? Vücut neden terler? Ter vücudun ısı dengesini nasıl sağlar? Sağlıklı terleme ne demektir? Ter bezleri nerede yer alır? Vücut terleme komutunu ne zaman verir? Terledikten sonra vücutta neler yaşanır? Terleme vücudu nasıl soğutur? Sporcular daha mı fazla terler? Kimlerde terleme daha yoğundur? Terin kokması bir sağlık sorunu mudur? Beslenme düzeni ile ter kokusu arasında bağlantı var mıdır? Teri kokan kişi mutlaka doktora başvurmalı mıdır? Terlemeyi önleyici ürünlerin zararı var mı? Terleme önleyici ürün sürülen yerlerde terleme hiç mi olmaz yoksa vücudun başka bir bölgesinde mi ortaya çıkar?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin