Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terbiyeli Tavuk Çorbası Yapmayı Öğrenin

Terbiyeli tavuk çorbası nasıl yapılır?
Terbiyeli tavuk çorbası yapın. Terbiyeli tavuk çorbası için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar tavuk gerekir? Tavuğun hangi kısmını kullanalım? Çorbanın terbiyesi için hangi malzemeler gerekir? Ne kadar un kullanalım? Tavuk çorbası nasıl pişirilir? Önce tavukları mı haşlayalım? Tavukları haşladıktan sonra etleri nasıl ayıralım? Çorbanın terbiyesini nasıl hazırlayalım? Unu nasıl kavuralım? Tavuk suyunu ve tavukları ne zaman ekleyelim? Önce tavukları mı haşlayalım? Tavuğun hangi kısmından yaparsak çorba daha lezzetli olur? Tavukları düdüklüde mi haşlayalım? Unun çorbada topaklanmaması için nelere dikkat edelim? Terbiyeyi hazırlarken nelere dikkat edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin