Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tenya ve Tedavisi

Bağırsağımızda tenya olduğunu nasıl anlarız?
Tenya nedir? Ne tür tedaviler uygulanır? Korunmak için neler yapabilirsiniz? Tümü videolarla. Tenya nasıl bir parazit çeşidi? En sık görülen bağırsak türü tenya mı? Tenya zararlı bir parazit mi? Sığır, domuz ve balık tenyası nedir? Hangileri insanda yaşar? Boyları değişir mi? Zararları açısından farkları var mı? Tenya hangi yiyeceklerle bağırsağa yerleşir? Etleri mutlaka pişirmeli miyiz? Hangi etler daha riskli? Tenya gözle görülür mü? Yumurta hali ve erişkin hali nasıl görünür? Kaşıntıya neden olur mu? Ne tür belirtiler gösterir? Tenyalardan tamamen kurtulabilir miyiz? İlaç tedavisi yeterli olur mu? Tenya almak için cerrahi müdahale kullanılır mı? Tedavi sonrası nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin