Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ten Rengine Uygun Makyaj

Buğday tenli kadınlar makyajda hangi renkleri seçmeli?
Hangi ten rengine hangi renk makyaj yakışır? Beyaz tenlilere hangi renkte makyaj yakışır? Hangi tonlar bir arada kullanılabilir? Doğallığın ön planda olması için nelere dikkat edilmeli? Beyaz tende hangi renkler çiğ durur? Beyaz cilt hangi renkleri kaldırmaz? Ağır makyaj beyaz tene gitmez mi? Pastel tonlar esmer kadınlara daha çok mu yakışır? Hangi tonlar bir arada kullanılarak makyaj yapılabilir? Esmerler fondöten, far, ruj uyumunda nelere dikkat etmeli? Esmerler makyajla cilt renklerini ne kadar açabilir? Ne kadar açarlarsa doğal bir görünüm olmaz? Buğday tene her renk makyaj uyar mı? Saç rengi neden daha önemli? Buğday tenlerde hangi renkler doğal durmaz? Buğday ten koyu renk saç, buğday ten açık renk saç kombinasyonlarında makyaj rengi nasıl seçilir? Sorularınızın yanıtları uzmanından....
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin