Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ten Rengine Göre Kıyafet Seçimi

Esmer tenlilere hangi renkte giysiler daha çok yakışır?
Ten renginize uygun kıyafetleri bulun... Buğday tenlilere açık veya koyu saç rengine göre hangi renklerde giysiler daha iyi gider? Sıcak tonlar mı soğuk tonlar mı daha iyi gider? Desenli kumaşlarda renk tonları nasıl olmalı? Beyaz tenlilere farklı saç renklerine göre hangi renklerde giysiler daha iyi gider? Açık, koyu veya kızıl renkte saçlılara sahip beyaz tenliler hangi renklerde giysiler seçmeli? Esmer tenlilere hangi renklerde giysiler daha iyi gider? Koyu renkler mi açık renkler mi tercih edilmeli? Giysi seçiminde esmerlere en uygun renkler hangileri? Esmer tenliler ince görünmek için giysi seçerken renk, kumaş ve desende nelere dikkat etmeli, hangi tip kıyafetlerden kaçınmalı? Giysi seçiminde açık tenlilere en uygun renkler hangileri? Beyaz tenliler ince görünmek için giysi seçerken renk, kumaş ve desende nelere dikkat etmeli, hangi tip kıyafetlerden kaçınmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin