Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Televizyon Dünyası

Reyting nasıl ölçülür?
Televizyonların reyting kavgası neden çıkıyor? Reyting neden bu kadar önemli? Gazeteci Cengiz Semercioğlu UZMANTV'nin sorularını yanıtladı. Rating nedir? AB grubuna göre nasıl ölçülür? Rating tablosu nasıl okunur? Share neyi gösterir? Ratingden farkı nedir? Diziler mi yarışmalar mı daha çok izleniyor? Yerli mi yabancı mı formatlar daha popüler? Ratingin modası var mı? İsmi rating getiren ünlüler kim? Bu ünlülerin yaptığı her iş tutar mı? Ünlünün rating getirmesi için yapımda neler olmalı? Kavga, dövüş gerçekten rating getirir mi? Ünlü oyuncu ya da reality şov ne kadar rating getirir? Herkes TV yöneticilerine başvurabilir mi? Parlak fikri olanlar ne yapmalı? Mutlaka yapım şirketleri üzerinden mi gidilmeli? Reklamveren ratingi düşük programa kesinlikle reklam vermez mi? Kitlesini nasıl takip eder? Prestij programları var mı? Bir programa ne kadar süre tanınır? Başarının tek kıstası rating mi? Televizyonlar ya da yapım şirketleri ratinglerle oynayabilir mi? AGB ratinglerle oynayabilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin