Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tekvandoda Temel Vuruşlar

Tekvandoda yumruk nasıl atılır?
Tekvando dersleri UZMANTV'de. Tekme ve yumrukların tüm özellikleri, nasıl atılacağı ustasından, videolarla. Hangi bölgelere vurmak gerekir? Vuruşlar hangi şiddette olursa puan getirir? Vücudun hangi bölgelerine vurmak yasaktır? Nasıl tekmel atılır? Vücudun hangi bölgesine vurulur? Puan kazandırır mı? Yumruk stilleri hangileridir? Vücudun nerelerine yumruk atılabilir? Hangi durumda hangi teknikler uygulanır? Düşüş eğitimi neden alınır? Öne, yana ve geriye nasıl düşülür? Hangi vuruşlarda hangi düşüş teknikleri uygulanır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin