Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tekvando Sporu

Tekvando nasıl bir dövüş sporudur?
İlk duyduğumuz Uzakdoğu dövüş sporu tekvando hakkında acaba ne biliyoruz? Eğitmenimiz merak edilenleri UZMANTV'ye videolarla anlattı. Tarihçesi nedir? Kelime anlamı nedir? Genel kuralları nelerdir? Tekvando'da hangi kuşaklar vardır? Renkler neyi temsil eder? Yükselmek kolay mı? Siyah kuşağa ulaşmakla eğitim biter mi? Tekvando eğitimi nerede alınmalı? Tekvando eğitmeni ne tür sertifikalara sahip olmalı? Hatalı eğitim kişiye ne tür zararlar verebilir? Kıyafetler neden giyilir? Kuşağın sıkılığı neden önemli? Koruyucu malzemeler hangileri? Sporcular birbirlerine zarar verebilir mi? Tekvando sadece spor amaçlı mı yapılır? Diğer dövüş sporlarına göre daha yumuşak vuruşlar mı var? Genellikle tekmenin kullanılması avantaj mı dezavantaj mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin