Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tekila Nasıl İçilir

Beyaz tekila nasıl içilir?
Tekila çeşitleri ve nasıl içildiğine dair merak ettikleriniz... Meksika'da yetişen bir kaktüs türü olan ve Anadolu'da sabır otu olarak da bilinen "agave tequilana"dan üretilen tekilanın çeşitleri nelerdir? Kurtlu tekila diye bir şey gerçekten var mı? Sarı tekilanın beyaz tekiladan farkları nelerdir? İzleyin, hangi tekila türleri nasıl içilir, tekilanın iyi olup olmadığı nasıl anlaşılır, uzmanından öğrenin. Tekiladaki alkol seviyesi ne kadardır? Tekila içme adabı nedir? Tekila içerken neden limon ve tuz kullanılır? Yanıtlar UZMANTV'de! Tekilanın hammaddesi nedir? Üretim süreci nasıldır? Hangi ülkelerin tekilası en kalitelidir? Soğuk mu ılık mı içilir? Bardağı soğutmalı mı? Nasıl bir bardakta içilmeli? Sek mi başka içeceklerle karıştırıp içmek mi daha iyi olur? Tuz ve limon dünyada yaygın bir içme biçimi mi? Tekila bardağı nasıl tuzlanır? Soğuk mu ılık mı içilir? Bardağı soğutmalı mı? Nasıl bir bardakta içilmeli? Sek mi başka içeceklerle karıştırıp içmek mi daha iyi olur? Toz şeker ve mandalinayla nasıl içilir? Kurtlu tekilanın özelliği nedir, neden içinde kurt olur? İçeriğinde başka farklar var mı? Lezzeti nasıldır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin