Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

TEFE-ÜFE Oranları

ÜFE-TÜFE oranlarına göre kira artışı nasıl yapılır?
TEFE-ÜFE oranları hakkında bilmeniz gerekenler... Üretici fiyat endeksi (ÜFE) hangi mal ve hizmetleri kapsar? ÜFE hangi kurum tarafından, ne için hesaplanır? Toptan eşya fiyat endeksi ne anlama gelir? Toptan eşya fiyat endeksi (TÜFE) oranları nasıl belirlenir? Üretici ve tüketici fiyat endekslerinin hesaplama sıklığı nedir, üretici ve tüketici fiyatlarının hesaplanmasında hangi parametreler etkili olur? Kira sözleşmesinde üretici ve tüketici fiyat endekslerinin ikisi birden yer alıyorsa kira artış hesabı nasıl yapılır? TEFE-ÜFE'ye göre kira artışının yapılması, verilerin enflasyon oranına etkileri, sonuçların yıllık enflasyon verilerine oranları hakkında merak ettiğiniz her şey UZMANTV'de!
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin