Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tavukgöğsü Tarifi

Yalancı tavukgöğsü tatlısı nasıl yapılır?
Tavukgöğsü tatlısı yapmayı öğrenin. Tavukgöğsü için tavuk eti nasıl olmalı? Tavukgöğsünde nasıl bir yağ kullanmalıyız? Tavukgöğsü yaparken nasıl bir süt kullanmalı, ne unu kullanılmalı? Tavukgöğsü için tavuk ne kadar süre haşlanmalı? Haşlanmış tavuğu ditmeden önce soğuk suda bekletmeli miyiz? Tavuğu nasıl yumuşatırız, nasıl parçalarız? Tavukları hazırladıktan sonra hangi işlemler yapılır? Malzemeler hangi sırayla eklenir? Kıvamı nasıl olana kadar pişiririz? Tavuğu ne zaman, nasıl ekliyoruz? Servis öncesi üstünü nasıl süsleyebiliriz? Yalancı tavukgöğsünün hakikisinden farkı nedir? Yalancı tavukgöğsü tatlısı nasıl yapılır? Tavukgöğsü tatlısının içindeki tavuğun ağza sert gelmemesi için tavuk hazırlarken ve sonrasında nelere dikkat edilmeli? Kıvamının iyi olması için pişirirken nelere dikkat edilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin