Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tavuk Marine Etmenin Püf Noktaları

Tavuk nasıl marine edilir?
Tavuk marine etmeyi öğrenin. Tavuk etini hangi durumlarda marine etmek gerekir? Tavuk eti nelerle marine edilebilir? Süt ve yoğurtla marine etmek tavuğun tadını ve yumuşaklığını nasıl etkiler? Tavuk etini terbiye ederken ne tür yağlar kullanabiliriz? Tavuk etini marine ederken soğan, sarımsak gibi sebzeler kullanılabilir mi? Terbiye ete nasıl yedirilir? Tavuk etini terbiye ederken hangi baharatları kullanabiliriz? Lezzetini bastırmayacak ama tavuk etine lezzet katacak baharatlar hangileridir? Izgaralarda hangi baharatları kullanılabiliriz? Fırında pişirirken hangi baharatları kullanabiliriz? Izgara yapacağımız tavuk etlerini nasıl marine etmeliyiz? Süt ve yoğurtla terbiye yaparsak ızgara daha mı lezzetli olur? Izgara tavuk terbiye ederken hangi soya sosu vs. kullanmak etin lezzetini artırır mı? Tavuk kanat marinasyonunda hangi malzemeler kullanılabilir? Izgara tavuk kanat için nasıl bir terbiye gerekir? Terbiyeyi tavuk kanadına nasıl yedirebiliriz? Marine edersek kanat ızgara daha mı lezzetli olur? Fırında pişirilecek tavuk kanat nasıl marine edilmeli? Hangi malzemelerle terbiye edersek göğüs eti daha lezzetli olur? Tavuk göğüs ne kadar süreyle marine edilmeli? Doğru marine edilirse göğüs eti daha yumuşak ve sulu olur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin